O mnie

Jestem adwokatem, założycielem KANCELARII ADWOKACKIEJ LexActa Adwokat Radosław Grzyb. Studia prawnicze ukończyłem na  Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aplikację adwokacką odbyłem przy Okręgowej Izbie Adwokackiej we Wrocławiu, po ukończeniu której złożyłem egzamin adwokacki i zostałem wpisany na listę adwokatów.

Posiadam tytuł mediatora. Jestem certyfikowanym mediatorem sądowym wpisanym na listę stałych mediatorów Decyzją Prezesa Sądu Okręgowego w Opolu. Posiadam wiedzę i umiejętności, aby skutecznie pomagać skonfliktowanym stronom na etapie przedsądowym w rozwiązaniu problemu z zakresu spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w uznanych kancelariach adwokackich, radców prawnych oraz w korporacjach prawniczych na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego, w których prowadziłem sprawy zarówno we współpracy z doświadczonymi adwokatami oraz radcami prawnymi, jak również samodzielnie. Mam na swoim koncie szereg pozytywnych rozstrzygnięć trudnych spraw zarówno z prawa rodzinnego, karnego jak i administracyjnego na korzyść moich klientów.

Udzielam wsparcia z wielu dziedzin prawa. Zawsze mam na uwadze dobro oraz zadowolenie Klientów. Nie masz czasu lub nie wiesz jak zabrać się za napisanie pozwu, apelacji bądź innego pisma, boisz się że popełnisz jakiś „katastrofalny” w skutkach błąd, prowadzisz działalność i nie masz czasu na prawne zawiłości to jestem po to, żeby Ci pomóc. Zajmuję się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pism procesowych, przeprowadzaniem mediacji oraz reprezentacją sądową.

Bezpieczeństwo to słowo, wokół którego skupia się cała moja praca. Zapewniam bezpieczeństwo prawne, pomagam je odzyskać oraz robię wszystko by je chronić. Robię to z pełnym zaangażowaniem  po to, żeby mój klient był zaopiekowany prawnie najlepiej jak to możliwe.

adwokat Radosław Grzyb

prawnik z kancelarii adwokackiej Radosława Grzyba Wrocław